آمادگی سربازان آیت‌الله خامنه‌ای در دفاع از حرمین مقدس در عراق و سوریه

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس روزنامه آمریکایی «لس آنجلس تایمز» در گزارشی به حضور انبوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس که جمعه در تهران برگزار شد، پرداخت.

این روزنامه نوشت: راهپیمایی ضد اسرائیلی امسال با نمایش موشک‌های بالستیک همراه بود و هزاران ایرانی در راهپیمایی ضد اسرائیلی حمایت از سرزمین‌های فلسطین را نشان دادند.

بر این اساس، حاضران در راهپیمایی روز قدس مطابق معمول به محکومیت رژیم اسرائیل، آمریکا پرداخته و همچنین تابلوهایی در محکومیت عربستان سعودی، رقیب سنتی ایران در دست داشتند. مراسم امسال همچنین همراه با نمایش موشک‌های بالستیک ایران بود.

  این روزنامه با اشاره به تدارکات ایران در برپایی این مراسم نوشت: شرکت کنندگان در این راهپیمایی، پرچم اسرائیل و آمریکا را به آتش کشیدند. در این مراسم موشک‌هایی چون‌ «ذوالفقار» به نمایش گذاشته شد که ایران هفته گذشته با ۶ فروند از آن‌ها مواضع داعش در دیرالزور سوریه را هدف گرفت.

لس آنجلس تایمز در ادامه ضمن اشاره به حضور رئیس جمهور ایران در تجمع مردمی و خطبه‌های «آیت‌الله خاتمی» به گفت‌و‌گو با برخی حاضران در مراسم روز جهانی قدس پرداخت.

«ضیا زاهدی» روحانی ۵۷ ساله حاضر در این مراسم که در صبح روزی گرم برگزار شد، گفت: «شرکت کنندگان در راهپیمایی روز قدس به عنوان فردی مسلمان حمایتشان از مظلومان جهان در هر کجا که زندگی می‌کنند را نشان دادند. ما اینجا حاضر شده‌ایم تا انزجارمان از عربستان سعودی ، اسرائیل و آمریکا را بیان کنیم. رژیم آل سعود مسلمان نیست . این رژیم متحد اسرائیل است.»

«صادق صوفیانی» ، دبیر بازنشسته حاضر در مراسم روز گذشته در تهران نیز گفت:«حاضران این مراسم سربازان “آیت الله خامنه‌ای” رهبر انقلاب ایران هستند. ما تا آخرین قطره خون خود آماده نبرد علیه اسرائیل یا دفاع از حرم‌های مقدس شیعیان در عراق و سوریه ایستاده‌ایم و باکی از هزینه‌های آن نداریم. »

 انتهای پیام/

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *