متناسب با رفتار آمریکایی‌ها عمل می‌کنیم/ از پتانسیل خوب هسته‌ای برخورداریم و به سرعت می‌توانیم شرایط را تغییر دهیم

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم همایش هیات امناهای دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در جمع خبرنگاران گفت: اقدامات اخیر آمریکایی‌ها بحث تازه‌ای نیست و از وقتی که سنا وارد چنین فضایی شد آنها با چالش‌هایی در داخل مواجه بودند و تحریم‌های اخیر نیز برای ایران و روسیه رصد می‌شود، متناسب با آن تصمیم‌گیری‌هایی می‌شود و یک بخشی در مجلس به شکل طرح در حال بررسی و تدوین است و بخش‌های دیگر نیز در هیأت نظارت بر برجام در حال بررسی است.

وی افزود: این نشان دهنده این است که آمریکایی‌ها در گذشته و حال بدعهدی‌هایی داشته‌اند و مخصوصاً در دوره اخیر تصور می‌کنند اگر با برجام ستیز کنند به نفعشان است ولی بیشترین ضرر را خودشان خواهند کرد و ما خیلی زود می توانیم شرایط را تغییر دهیم، ما رفتار آنها را با دقت رصد می‌کنیم و متناسب با آنها رفتارهای عملی انجام می‌دهیم و در کمیسیون‌های مربوطه در مجلس نیز تصمیمات لازم را اتخاذ می‌کنیم و به سرعت در صحن آن را بررسی خواهیم کرد.

ما از پتانسیل خوب هسته‌ای برخورداریم و به سرعت می‌توانیم شرایط را تغییر دهیم و اگر آمریکایی‌ها تصور می‌کنند سطح بازرسی‌های آژانس برای آنها خوب نیست می‌توانیم کاهش دهیم و راه های مختلفی پیش روی ماست. ما متناسب با رفتار آنان تصمیم می گیریم.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ما از پتانسیل خوب هسته‌ای برخورداریم و به سرعت می‌توانیم شرایط را تغییر دهیم و اگر آمریکایی‌ها تصور می‌کنند سطح بازرسی‌های آژانس برای آنها خوب نیست می‌توانیم کاهش دهیم و راه های مختلفی پیش روی ماست. ما متناسب با رفتار آنان تصمیم می گیریم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *