واکنش دانشگاهیان به نمایش طنز نتانیاهو: آخه ابله مواد اتمی رو میزارن تو دیوار؟!

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی شب گذشته در یک نشست خبری مدعی شد که تل‌آویو به اسناد تازه‌ای درباره ایران دست یافته که نشان می‌دهد تهران به دنبال ساخت بمب اتم بوده است!

شوی طنزگونه اخیر نتانیاهو موجب شد تا یک بار دیگر دانشگاهیان در فضای مجازی به این یاوه‌گویی‌ها واکنش نشان دهند.

* جزوه فیزیک ۲ منو دیگه چرا فروختین به نتانیاهو؟ 

رضا رمضان‌نژاد دبیر اسبق اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا هم طی پیامی نوشته است: « جزوه فیزیک ۲ منو دیگه چرا فروختین به نتانیاهو؟ گذاشته بودم موقع واکس زدن بزارم زیر کفشام!»

وی در پیام دیگری هم نوشت: « بابا به ولایتی بگین یه دو واحد حق التدریس به این مردک نتانیاهو بده دیگه! کشت خودشو از بس هی ادای سمینار و پرزنتیشین و درس دادن درآورده!»

* آخه ابله، مواد اتمی رو میزارن تو دیوار؟!

یک دانشجوی دکترا هم که با نام کاربری « شازده کوچولو» در توئیتر فعال است، نوشته: « یکی تو اون خراب‌شده نیست ببره نتانیاهو رو تو مراکز هسته‌ای اسرائیل بچرخونه که با عکس یه دیوار اسکلش نکنند! آخه ابله، مواد اتمی اونم تو دیوار؟!!»

* فکر کنم دوباره یکی نتانیاهو رو اسکلش کرده!

یکی از کاربران توئیتر هم عکس زیر را به اشتراک گذاشته و نوشته است: « این همون دیواری هست که نتانیاهو موارد هسته ای ایران رو از توش پیدا کرده فکر کنم دوباره یکی اسکلش کرده!»

* اسناد نتانیاهو!

یکی از فعالان دانشجویی در صفحه توئتیرش یک نقاشی را به اشتراک گذاشته و نوشته است: « یه سری اسناد فوقِ خیلی محرمانه به دست ما رسیده که نشون میده ایران داره بمب اتم میسازه. ما مطمئنیم که ایران با آژانس صادق نبوده. نگید نگفتی!»

* من این پاورپوینت‌ها را تو دو ساعت آماده می کردم

یکی از کاربران فضای مجازی در پیامی به اسناد دروغین نتانیاهو اشاره کرده و نوشته است: «من در زمان دانشجویی این جور پاورپوینت ها را تو دو ساعت آماده می کردم البته اگه برای هر اسلایدی بیشتر از دو هزار تومن ازش گرفتن بهش انداختن»

* نتانیاهو و تبلیغ قبولی در کنکور!

نازنین هم در پیامی اظهارات نتانیاهو را به سخره گرفته و نوشته است: « نتانیاهو هستم عربی کنکور رو ۱۰۰ زدم! می‌خوای قبول بشی ۱۸۳ رو به ۱۰۰۰۰۰۰۰۳۰۰۰۰ پیامک می‌کنی سی دیام می‌رسه دستت!»

* نتانیاهو اون زونکن‌های دست‌دوم رو از انقلاب خریده!

حامد نظری هم در پیامی نوشته است: « نتانیاهو اون زونکن‌ها رو از انقلاب دست‌دوم خریده، چقدرم پول پست داده تا تلاویو، دیوانه!»

* حمایت براندازها از ترامپ، داعش، جنگ‌طلبی، دیکتاتوری رضاخانی، نتانیاهو

محمدجواد محمدزاده هم در پیامی نوشته است: « اینکه ما می‌گیم جمهوری‌اسلامی با همه‌ نقایص احتمالیش در جهان امروز معیار حق و راستی است یعنی همین، که براندازها رو ببینید شما؛ نفرت از جمهوری‌اسلامی باعث شده از ترامپ، داعش، جنگ‌طلبی، دیکتاتوری رضاخانی، نتانیاهو و هر کثافتی که تصور کنند میشه باهاش به جمهوری‌اسلامی لگد زد حمایت می‌کنند.

* اسناد نتانیاهو یا عصریخبندان، تام و جری و شرک!

یکی از فعالان دانشجویی با نام کاربری علی نوشته: « الان اون سی‌دی های اسناد نتانیاهو رو برگردونی روش نوشته: عصریخبندان تام و جری و شرک و.. تا بخوان این CD ها رو چک کنن ۲۰سال طول می‌کشه»

* دعوت از نتانیاهو برای حضور در مسابقه خنداننده شو!

علی شمس یکی از فعالان دانشجویی هم در پیامی نوشته است: « از نتانیاهو دعوت می‌کنیم بره مسابقه خنداننده شوی برنامه خندوانه چون حتما مقام میاره، البته یه مقدار باید روی متن‌هایی که براش می‌نویسن کار کنه!»

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *