بی‌حجابی، هنجارشکنی است/ برخورد قاطع و قانونی پلیس با بی‌حجابان

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سامانه «فارس من» با هدف پیگیری مستقیم مسائل و مشکلات مردم راه‌اندازی شده است که در سریع‌ترین زمان ممکن به پیگیری موارد اعلامی می‌پردازد. 

 بی‌حجابی داخل خودروها، مسئول کیست ؟  و همچنین  وضعیت نامناسب عفاف و حجاب در مناطق مرکزی شهر تهران سوژه‌‌های مطرح شده در فارس من است.

شهروندان در توضیح این موضوع آورده‌اند:« مدتی است پدیده کشف حجاب در برخی از خودروها رواج یافته است . پدیده ای که هم جرم تلقی میشود و هم در قانون ، مجازات در نظر گرفته شده است.

گاها مشاهده شده است که حتی در مقابل چشمان ماموران نیروی انتظامی اتفاق می افتد و این ماموران برخوردی نمی‌کنند .

فعالیت گشت ارشاد نیز که تعطیل شده است . راهکار درازمدت را واگذار می کنیم به متولیان فرهنگی کشور که همچون سالیان قبل بنشینند و برنامه ریزی کنند تا شاید نتیجه ای بدهد . اما راهکار کوتاه مدت و عملی این است که نیروی انتظامی در مواجه با این افراد به یک تذکر زبانی اکتفا کند . باور کنید باور کنید باورکنید تاثیر فراوانی دارد» .

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، درخصوص بی‌حجابی افراد اظهار داشت: کسانی که شئونات را رعایت نکنند در دسته هنجارشکنان جای دارند و پلیس طبق قانون با آنها برخورد خواهد کرد. 

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *