اداره هیات تهران با سرپرست خلاف مقررات است/ استعداد داریم، اما حفظش نمی‌کنیم

اسماعیل کبوتران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد تعویق انتخابات هیأت دو و میدانی استان تهران اظهار داشت: انتخابات باید سه ماه پیش برگزار می‌شد و این خلاف مقررات است که همچنان بدون رئیس اداره می‌شود، متأسفانه هیأت تهران یکی دو سالی است که روی هواست و اهمیتی به آن داده نمی‌شود. هیأت تهران خودش یک فدراسیون است و باید بازوی اصلی فدراسیون باشد، اما مدتی است که از کار افتاده است. ما خودمان دو میدانی کار بودیم و وقتی این وضعیت را می‌بینیم ناراحت می‌شویم.

وی ادامه داد: ۸ نفر برای این انتخابات ثبت نام کرده‌اند و به دلیل اینکه کیهانی رئیس فدراسیون سفر در پیش داشته، گفته است انتخابات به تعویق بیفتد و تاریخ جدید ۲۵ دی‌ماه اعلام شده است. 

نامزد انتخابات هیأت تهران با اشاره به اینکه بلاتکلیفی هیأت وضعیت را بدتر می‌کند، گفت: در حال حاضر سرپرست هیأت تهران هم فردین‌پور است و با توجه به اینکه خودش ظاهرا علاقه و انگیزه برای این کار ندارد، به ناچار این سمت را قبول کرده است و او هم چاره‌ای ندارد. ورزشگاه شیرودی که پایگاه اصلی دو و میدانی تهران است به دلیل اینکه مدیریتی وجود ندارد به حال خود رها شده است و قرار است به مزایده گذاشته شود، اگر پیست شیرودی را بگیرد دیگر چه چیز از دو و میدانی تهران می‌ماند. اگر مدیری بالای کار بود، اجاره نمی‌داد این اتفاق بیفتد. متأسفانه ورزشکاران هم وقتی این وضعیت را می‌بینند بی‌انگیزه هستند و علاقه‌ای برای تمرین نشان نمی‌دهند. 

کبوتران گفت: ما تمرکزمان روی استعدادیابی رفته است اما نگه داشتن استعداد مهمتر از پیدا کردن آن است، وقتی نتوانیم نگه داریم آن وقت به چه دردی می‌خورد؟ احسان حدادی از تهران رشد کرده است، اما الان چطور باید او را حفظ کنیم؟ همه برنامه‌های ما برای استعدادیابی است، اما برنامه‌ای برای نگهداری از آن استعداد نداریم. 

انتهای پیام/ک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *