آغاز ساخت ۵ هزار مسکن مددجویان کمیته امداد جنوب کرمان از سال ۹۸

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، یحیی صادقی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ۱۸ درصد جمعیت جنوب استان و هشت درصد جمعیت استان کرمان تحت پوشش کمیته امداد هستند، اظهار داشت: مولدهای فقر در جامعه موجب افزایش حجم فعالیت‌های کمیته امداد شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان با اشاره به کمک‌های موردی کمیته امداد به نیازمندانی که شرایط تحت پوشش شدن را ندارند، عنوان کرد: ۱۰۲ هزار و ۵۰۰ خانواده در استان کرمان تحت پوشش هستند.

وی از بازدیدها و فعالیت‌های شبانه‌روزی کمیته امداد برای مدددجویان خبر داد و بیان کرد: توانمندسازی مددجویان که از حدود سال ۷۰ آغاز شد از تفاوت‌های اساسی عملکردی کمیته امداد در سال‌های اخیر نسبت به سال‌های اول انقلاب است.

صادقی با بیان اینکه کمیته امداد کارهای بنیادی زیادی در مناطق محروم انجام داده است، تصریح کرد: طرح توانمندسازی مددجویان بر اساس راستی‌آزمایی انجام شده موفق بوده است به طوری بر اساس آمار بیش از ۹۰ درصد از ۷ هزار و ۸۰۰ شغلی که سال گذشته ایجاد کردیم، پایدار بوده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان از رتبه نخست کشوری کمیته امداد استان کرمان به لحاظ ایجاد اشتغال در سال گذشته خبر داد و گفت: کمیته امداد از بیش از ۴ هزار دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی حمایت می‌کند.

وی با اشاره به ساخت ۷۴۶ واحد مسکونی برای محرومان با مشارکت سپاه پاسداران در استان خاطرنشان کرد: در سفر اخیر نوبخت معاون رئیس جمهور به جنوب استان، ساخت ۵ هزار واحد مسکونی از میان ۱۰ هزار واحد مصوب این سفر ویژه مددجویان کمیته امداد است که عملیات اجرایی آن از سال ۹۸ آغاز می‌شود.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *