غرب در میدان آمریکا بازی می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از چیتاب، حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر در خطبه‌های۱۹ بهمن ۹۷ کبگیان با توصیه خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از گناه با تسلیت ایام فاطمیه با اشاره به مودت به ذی القُربی گفت: مودت به ذی القربی یا همان رهرو بودن، علاقه و محبت و یاری کردن مختص پیامبر اکرم بود که خداوند سبحان دستور داد اما بقیه پیامبران الهی در برابر مردم هچ اجری نخواستند چون اجر خود را از خداوند می‌خواستند.

خطیب جمعه کبگیان با تبریک فرا رسیدن دهه فجر گفت: به همت شما مردم و به کوری چشم دشمنان و نوکرانشان، انقلاب اسلامی به چهلمین سالگردش رسید که به محضر امام زمان و امام امت، خمینی کبیر و شهدای عزیزی که انقلاب را با خونشان آبیاری کردند این جشن بزرگ را تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

وحدانی‌فر افزود: بیست و دوم بهمن روز پیروزی حق بر باطل و جنود رحمانی برجنود شیطان و حزب‌الله بر طاغوت و استبداد بود که با استقرار حکومت عدل اسلامی دست انتقام از آستین ملت رزمنده ایران بیرون آمد و نصرت اعجازآمیز اسلام بر کفر تحقق یافت.

وی تصریح کرد: نظام سلطه با وجود آوردن فشارهای متعدد از جمله تحریم‌ها دنبال فراهم کردن شرایط سخت اقتصادی با سازماندهی برای ایجاد اغتشاش داست که در چله فجر پیروزی امسال با حضور همگان سیلی محکمتری خواهند خورد.

وحدانی‌فر با اشاره به مسئله تجاری اروپا هم گفت: تنزل مسئله برجام و رسیدن به spv و تنزل مجدد به stx نشان از بازی غرب در میدان امریکاست.

انتهای پیام/۸۲۰۰۹

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *