ابوالقاسم‌پور:برانکو ترکیب اصلی پرسپولیس را پیدا نکرده است/ تیغ مهاجمان تیز نیست

بهنام ابوالقاسم‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره دیدار تیم‌های پرسپولیس و نساجی که روز گذشته در قائمشهر انجام شد، گفت: بازی خوبی بود هرچند که پرسپولیس در نیمه دوم و با تعویض‌هایی که انجام داد بهتر کار کرد. وقتی که مهدی ترابی به زمین آمد شرایط بازی برای پرسپولیس خیلی بهتر شد اما باید در نظر بگیرید که وضعیت آب‌وهوا و همچنین چمن مصنوعی کاری کرد که شرایط مساعد نباشد. از طرف دیگر به دلیل فشردگی بازی‌ها کیفیت بازی کمی پایین بود و دیدیم که بیشتر زمان بازی به سانتر کردن و درگیری‌های داخل زمین خلاصه می‌شد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره اینکه با این تساوی و شرایطی که پرسپولیس دارد کار برای تکرار قهرمانی سخت نشده است، افزود: شاهد هستیم که لیگ بسیار فشرده‌ای داریم و تیم‌ها با یکی دو امتیاز اختلاف نسبت به هم کار می‌کنند. اگر پرسپولیس در بازی با سپیدرود که هفته بعد برگزار می‌شود باز هم مساوی بگیرید از کورس مدعیان برای قهرمانی عقب می‌افتد. برانکو باید تدابیری بیاندیشد تا پرسپولیس سه امتیاز بازی با سپیدرود را بگیرد. چرا که وضعیت تیم‌ها در جدول به گونه‌ای است که با یک لغزش امکان دارد تیم‌ها جای همدیگر را بگیرند. الان شرایط در جدول لیگ به گونه‌ای است که هر تیمی با اولین اشتباه شاید جایگاهش را در صدر جدول از دست بدهد.

مهاجم اسبق پرسپولیس در خصوص وضعیت مهاجمان این تیم خاطرنشان کرد: به نظر من خستگی بین بازیکنان پرسپولیس وجود دارد و این مسئله باعث شده تا تیغ آنها اصطلاحاً تیز نباشد و شاید تا اینجا آن طور که باید و شاید جواب ندادند اما آنها باید بدانند که با تلاش بیشتر و اینکه به دروازه رقبا نزدیک‌تر باشند می‌توانند شرایط بهتری را رقم بزنند. 

ابوالقاسم‌پور در خصوص وضعیت ماریو بودیمیر و انتقادهایی که به این بازیکن می‌شود، افزود: بودیمیر بازیکن بدی نیست اما هنوز نتوانسته زوج خوبی در خط حمله برای علیپور باشد و ناهماهنگی او با بازیکنان باعث می‌شود تا در زمین کمی گنگ باشد. به نظر من هافبک‌ها باید بیشتر او را تغذیه کنند  و او را در موقعیت قرار دهند تا او هم بتواند هر زودتر در ترکیب پرسپولیس جا بیافتد.

وی در خصوص اینکه برانکو تیمش را با ترکیب متفاوتی در هر بازی به زمین می‌فرستد و هدف او از این مسئله چیست، گفت: من فکر می‌کنم برانکو هنوز ترکیب اصلی تیمش را پیدا نکرده و به همین دلیل تیمش را با ترکیب متفاوت به زمین می‌فرستد. شاید هم به دلیل فشردگی بازی‌ها برانکو به بازیکنان استراحت می‌دهد.

وی در خصوص بازی پرسپولیس با السد قطر که روز سه‌شنبه در این کشور برگزار خواهد شد، افزود: پرسپولیس بازی خیلی سختی در قطر دارد و نباید کوچکترین غفلتی کرد. تیم السد از پرسپولیس زخم خورده و باید مواظب آنها باشیم چرا که پرسپولیس این تیم را از فینال آسیا حذف کرد و بدون شک آنها برای شکست پرسپولیس به زمین می‌آیند و باید مراقب بود.

انتهای پیام/ا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *