افزایش ورود مسافران به استان اردبیل

علی رحمتی در گفتگو با خبرنگار فارس اردبیل اظهار کرد: بر اساس سامانه ترددشمار متصل به محورهای استان، روز گذشته ورود ۴۷هزار دستگاه خودرو به استان ثبت شده است و نسبت به سال گذشته با افزایش۱۲% روبرو هستیم.

وی افزود: محورهای اردبیل ـ آستارا و بالعکس و همچنین کَجَل_اردبیل از سمت زنجان بیشترین تردد را داشته است.

مدیرکل راهداری استان اردبیل بیان داشت: در ۲۴ساعت گذشته در اکثر محورهای استان شاهد بارش باران و برف بودیم و با همت و تلاش شبانه‌روزی اکیپ‌های راهداری هیچ یک از محورهای مواصلاتی استان مسدود نبوده است و آمادگی داریم در صورت نامساعد بودن آب و هوای استان در سریع‌ترین زمان ممکن خدمتگزار هموطنان باشیم.

وی افزود:راهداری استان اردبیل در قالب ۱۲۰ اکیپ در کلیه محورهای اصلی و فرعی استان در طول تعطیلات نوروزی در حالت آماده باش است.

رحمتی تصریح کرد: در قالب ۱۲۰اکیپ نوروزی، ۲۵۱دستگاه ماشین آلات راهداری و ۴۵۸نفر نیروی انسانی تا پایان تعطیلات عید نوروز با تمام توان در حال آماده باش هستند  و یک هزار و دویست دستگاه ناوگان عمومی مسافری در حال ارائه خدمات به مسافرین نوروزی می باشند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از استقرار نیروهای راهداری در پایانه‌های مسافری خبر داد و گفت:در قالب طرح نوروزی راهداری استان اردبیل در تمامی پایانه‌های مسافری از جمله در پایانه مرزی بیله سوار نیروهای راهداری ۲۴ساعته و تا پایان تعطیلات مستقر هستند که هموطنان عزیز در صورت برخورد با هرگونه مشکل در رابطه با جابه‌جایی مسافران می‌توانند به اکیپ‌های راهداری در پایانه‌های مسافری مراجعه کنند.

انتهای پیام/۳۴۶۳/۱۲۰

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *