اینانلو: امیدوارم بهتر از مسابقات جهانی هند نتیجه بگیریم/۵-۶ جلسه با فشنگ تمرین می‌کنیم

ابراهیم اینانلو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره تمرینات ملی‌پوشان برای حضور در مسابقات جهانی پکن که اوایل اردیبهشت ماه آغاز می‌شود، اظهار داشت: تمرینات ما از ۶ فروردین آغاز شده است. الهام هاشمی در آخرین اردوی ما که اسفند برگزار شده بود، به کادر اضافه شد. اردوها نیز به صورت متمرکز در حال برگزاری است.

وی درباره لغو اردوی دورتموند که قرار بود ملی‌پوشان نیمه دوم فروردین‌ماه اعزام شوند، گفت: این اردو بنا به دلایلی لغو شد به همین دلیل قرار است ورزشکاران ۴-۵ روز زودتر به چین بروند تا هم بدنشان به شرایط عادت کنند و هم بتوانند با فشنگ تمرین کنند.

اینانلو درباره اینکه با لغو اردوی دورتموند آیا به اندازه کافی فشنگ برای تمرین دارید که در مسابقات جهانی شرکت کنید، عنوان کرد: مقداری فشنگ از هند آوردیم. طوری برنامه‌ریزی کرده‌ایم که ۵-۶ جلسه با فشنگ تمرین کنیم. متاسفانه باید به مصاف رقبایی برویم که از نظر ارزی و امکاناتی چنین مشکلاتی ندارند. با وجود این سختی‌ها، شرایط و مشکلات ما همپای حریفان پیش می‌رویم تا سهمیه المپیک را بگیریم.

سرمربی تفنگ ایران وضعیت ملی‌پوشان را خوب ارزیابی کرد و یادآور شد: ورزشکاران از آمادگی خوبی برخوردار هستند. نکونام در مسابقه قبلی به فینال رفت اما جوان‌ترین ورزشکار حاضر در فینال بود به همین دلیل اگر تجربه داشت می‌توانست سهمیه المپیک را بگیرد. الهه احمدی نیز با یک دهم اختلاف شانس حضور در فینال را از دست داد. ما در مسابقات جهانی هند بد عمل نکردیم. امیدوارم بعد از استراحتی که ورزشکاران در عید داشتند بتوانند بهتر از مسابقات هند در رقابت‌های جهانی پکن نتیجه بگیرند.

اینانلو درباره اضافه شدن مه‌لقا جام‌بزرگ به تمرینات تیم ملی و وضعیت این ورزشکار، خاطرنشان کرد: وضعیت او خوب نیست. او در حال حاضر از ناحیه پا احساس ناراحتی می‌کند و احتیاج به فیزیوتراپی دارد. از طرفی مشکلات درسی او هم هست که احتمالا به مسابقات مونیخ هم نرسد. شاید بتوانیم از جام‌بزرگ در مسابقات قهرمانی آسیا در دوحه و همین طور آخرین جام جهانی استفاده کنیم.

انتهای پیام/ا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *