نقاشی؛ شرکت در جشنی از جنس رنگ و طرح

در این دنیای پر از هیاهو و استرس که دغدغه از سر تا پای زندگی مان بالا می رود باید دست به کشف کارهایی زد که باعث آرامش و راحتی مان می شوند، مثلا همان طور که برای آرامش جسم می توانیم ورزش کنیم ، برای به آرامش رسیدن روحمان هم می توانیم به سراغ هنر برویم. یکی از این هنرهای آرامش بخش نقاشی است. فرقی نمی کند مبتدی یا حرفه ای باشیم، مهم این است که با استفاده از طرح و رنگ ، کمی تنوع را وارد زندگی مان کنیم. بنابراین شاید شرکت در کلاس و دوره های آموزش نقاشی یکی از راه هایی باشد که بتوانید از این تجربه لذت بخش بهره مند شوید.

معجزه نقاشی یا نقاشی معجزه

اگر هنوز نقاشی کشیدن را شروع نکرده اید مطمئنا نمی دانید این هنر چه معجزه ای در زندگی تان می تواند به وجود بیاورد. نقاشی مزایای شخصی زیادی دارد:

_ خداحافظی با افسردگی: زمانی که نقاشی می کنید هورمون های مفیدی در مغزتان شروع به ترشح می شوند. ترشح دوپامین، سروتونین و… باعث وجود احساس شادی و خوشحالی در شما می گردد.

_ افزایش تمرکز: هنگامی که نقاشی می کشید با تمام وجود درگیر کشیدن طرح های ذهنی تان می شوید و همین موضوع باعث افزایش تمرکزتان در بقیه بخش های زندگی تان خواهد بود

_ حال خوب با هنر نقاشی : نقاشی از آن هنرهایی است که حال انسان را خوب می کند. زمانی که نقاشی می کشید ، حس خوبی نسبت به خودتان پیدا می کنید .

_ پای استرس را فلج کنید: نقاشی کردن با استرس سر سازگاری ندارد. اساس نقاشی ، تمرکز و آرامش است و یک نقاش هنگام کار تمام دغدغه ها و فکرهای ناراحت کننده را از خودش دور می کند.

_ دوستی با سلول های مغزی: هرچه بیشتر نقاشی بکشید، سلول های مغزی فعال تری خواهید داشت و بنابراین تا حد امکان از آلزایمر و زوال عقل دور می شوید.

اگر دوست دارید ، هم ، شاخه ای هنری را دنبال کنید و هم از مزایایش بهره مند شوید، در کلاس و دوره های آموزش نقاشی ثبت نام کنید و از همنشینی با رنگ ها لذت ببرید.

نقاشی سیاه قلم، شاخه ای دوست داشتنی از هنر نقاشی

نقاشی شاخه های مختلفی دارد. شما بسته به نوع علاقه تان می توانید نوع نقاشی خود را انتخاب نمایید .
سیاه قلم یکی از شاخه های جذاب و دوست داشتنی در نقاشی است. در سیاه قلم بیشتر روی خط و طرح تاکید می شود بنابراین تمرکز هنرجو بیشتر روی خطوط و سایه و روشن طرح ها است و بهتر می تواند این اصول را یاد بگیرد. اگر دوست دارید با تکنیک های نقاشی بیشتر آشنا شوید و ریزه کاری ها را به خوبی یاد بگیرید ، دوره آموزش نقاشی سیاه قلم کاملا مناسب شما است. برای موفقیت در نقاشی سیاه قلم لازم نیست آموزش آکادمیک ببینید، کافی است در یک آموزشگاه با سابقه که استادان مجربی دارد ثبت نام کنید. آموزشگاهی که اصول اولیه را درست به شما آموزش دهد و دوره های عملی کافی داشته باشد. در صورتی که نقاشی سیاه قلم را به خوبی یاد بگیرید می توانید حتی به کسب درآمد از این راه فکر کنید. با برگزاری نمایشگاه از آثارتان، تدریس، گرفتن سفارش کار اینترنتی و… درآمد خوبی از این راه خواهید داشت.

دوره آموزش نقاشی برای کودکان

یادگیری نقاشی برای کودکان هم فال است و هم تماشا. زمانی که در دوره های آموزشی نقاشی شرکت می کنند، هم خلاقیت شان پرورش پیدا می کند و فعالیت های ذهنی شان بیشتر می شود و هم با قرار گرفتن در یک محیط اجتماعی، راه و رسم زندگی کردن و تعامل با انسان ها را یاد می گیرند. کودکانی که نقاشی می کنند همزمان از دو نیمکره مغزشان کار می کشند و همین مورد باعث زیاد شدن توانایی های ذهنی شان می شود. در کلاس و دوره های آموزش نقاشی، بچه ها با نور، رنگ، خطوط، طرح های مختلف و … آشنا می شوند و یاد می گیرند به جزئیات توجه کنند و نسبت به محیط اطرافشان دقیق و هوشیار باشند. سعی کنید با انتخاب یک آموزشگاه مناسب، بچه ها را در یک محیط آموزشی شاد و مناسب قرار دهید تا علاوه بر یادگیری هنر نقاشی، هنر زندگی کردن را نیز تمرین کنند.

آموزشگاه تصویرگران پویا اندیش با سابقه طولانی ای که در برگزاری کلاس های مختلف هنری دارد و همین طور استادان باتجربه ای که دارد، می تواند گزینه مناسبی برای آموزش نقاشی بزرگسالان  و  دوره آموزش نقاشی برای کودکان  باشد. آموزشگاه تصویرگران پویا اندیش با سرفصل های آموزشی مناسب و ساعت های کار عملی فراوان، لذت یک دوره پربار را به شما خواهد چشاند.

برای ثبت ‌نام در دوره‌های آموزش نقاشی و نیز مشاوره با کارشناسان برای دستیابی به اطلاعات بیشتر، می‌توانید با شماره تلفن‌های: ۱۱۰ ۱۱۱ ۲۸ یا ۵۸۷ ۵۸۷ ۲۲ یا ۰۵ ۰۵ ۵۸ ۲۲ – ۰۲۱ تماس بگیرید و وب سایت نقاشی را حتما ببینید :

www.pouyaandish.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *