شیخ: همکارانم به کار در شهرداری افتخار کنند

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، ابراهیم شیخ معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران عصر امروز در آیین اختتامیه جشنواره همکار اهل علم و قلم که با حضور شهردار تهران برگزار شد گفت: یکی از آرزوهای من امروز برآورده شد و آن هم تشکیل جمع و شناسایی آثار و معرفی آن به شهرداری تهران و جامعه است.

وی افزود: این جشنواره فرصتی شد تا زحمات و دستاوردهای شما امروز به نمایش گذاشته شود و جامعه و مدیران مطلع شوند که شما چه توانایی های دارید.

شیخ گفت: هدف من از چنین جشنواره هایی همان برند سازی منابع انسانی است و اگر من و همکارانم نشان شهرداری تهران را بر سینه نصب می‌کنیم برای آن است که به جامعه بگوییم مفتخریم که به فضیلت خدمت عمومی مفتخر شده ایم.

وی افزود: یک کسی در شرکت خصوصی کار می‌کند که معلوم نیست سر و ته آن شرکت چیست افتخار میکند. آن وقت همکار ما در شهرداری حس سرافکندگی دارد در حالی که باید نشان بدهیم که همکاران ما در شهرداری اهل علم و قلم هستند.

شیخ گفت: یکی دیگر از آرزوهایم چند شب دیگر برآورده می شود و آن هم جمع آوری کسانی است که از میان همکاران مان در مسیر خدمت رسانی به مردم دچار خسارت شده اند.

وی گفت: آثار و تألیفات شما همکاران عزیزم به مدیران شهری ارایه خواهد شد و حتما از شما کمک خواهیم گرفت تا در آینده به تدریس در محافل بپردازید.

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران با اشاره به این مطلب که فروش کتاب فی النفسه برای نویسنده سودی به همراه ندارد گفت: آن چیزی که برای ما ارزشمند است آن حس درونی شما همکاران عزیزم است که دست به قلم می شوید.

شیخ تصریح کرد: من امیدوارم مدیران ارشد شهرداری تهران از پتانسیل درونی شما همکاران عزیزم استفاده کنند و تکیه به داشته های خود داشته باشند.

وی افزود: ما در داوری آثار دخل و تصرفی نداشتیم بلکه یک تیم از خبرگان و اساتید فن دست به داوری زدند البته که برای ما همه شما عزیزانی که کنار هم کرد آمده آید برنده هستید.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *