از معنوی نژاد تا موسوی مصدوم/لیست ۱۴ سروقامت تیم ملی در اردبیل

خبرگزاری فارس – اردبیل/سرویس ورزشی: لیست ۱۴ نفره تیم ملی والیبال ایران برای رقابت‌های هفته چهارم لیگ ملت‌ها اعلام شد و حضور سید محمد موسوی در این لیست به علت مصدومیت نشان از رفع مصدومیت این بازیکن دارد.

محمد جواد معنوی نژاد جایگزین مرتضی شریفی

با اعلام لیست نفرات تیم ملی، محمد جواد معنوی نژاد در این میان جانشین مرتضی شریفی شده است؛ این بازیکن اصفهانی تیم ملی والیبال ایران سابقه بازی در بلو والی ورونا در لیگ سری آ ایتالیا را در کارنامه خود دارد و در اردبیل جزو قدرتی‌زن‌های ایران خواهد بود.

با وجود مصدومیت؛ موسوی در اردبیل

سید والیبال جهان، با پشت سر گذاشتن ۹ دیدار بسیار موفق حالا جزو برترین نفرات حاضر در لیگ ملت‌های جهان است؛ چند روز پیش بود که با خبر مصدومیت موسوی، گمانه‌زنی‌ها برای جانشینی وی شروع شد، اما پس از اعلام لیست نفرات تیم ملی برای هفته چهارم رقابت‌ها، مشخص شد برترین مدافع مسابقات تا پایان هفته سوم در اردبیل همراه آسمان‌ خراش‌های ایرانی است.

معروف و غفور ستاره‌های همچنان درخشان

سعید معروف کاپیتان و ستاره بی‌بدیل والیبال جهان نیز در دیار سبلان برای تیم ملی ایران به میدان خواهد رفت؛ همچنین امیر غفور نیز با وجود برخی اخبار مبنی بر مصدومیت وی، در لیست بلندقامتان ایران برای جدال با پرتغال، استرالیا و فرانسه خواهد بود.

سعید معروف، سید محمد موسوی، میلاد عبادی‌پور، فرهاد قائمی، پوریا فیاضی، امیر غفور، محمد جواد معنوی نژاد، علی شفیعی، مسعود غلامی، علی‌اصغر مجرد، جواد کریمی، پوریا یلی، محمدرضا موذن و محمدرضا حضرت‌پور فهرست ۱۴ نفره ایران را در اردبیل تشکیل می‌دهند.

انتهای پیام/۳۴۶۳/۴۲۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *