ثبت‌نام در دوره آموزشی شعر جوان آفتابگردان‌ها تمدید شد

به گزارش خبرگزاری فارس،  از ابتدای خردادماه امسال، هشتمین دوره آموزشی شعر جوان انقلاب اسلامی «آفتابگردان‌ها» برای پذیرش اعضای جدید از میان شاعران نوجوان و جوان فراخوان داد.

با توجه به استقبال گستردۀ شاعران جوان از این فراخوان، مؤسسۀ شهرستان ادب مهلت ثبت‌نام در هشتمین فراخوان آموزشی شعر جوان آفتابگردان‌ها را تا بیستم تیرماه تمدید کرد. زمان اعلام نتایج مرحله اول نیز ۱۵ مهرماه در نظر گرفته شده است.

متولدین ۱۳۷۰ به بعد می‌توانند در این فراخوان شرکت کنند. برگزیدگان این فراخوان می‌توانند در یک بازه زمانی ۱۲ ماهه از خدمات دوره استفاده کنند. داوطلبان باید حداقل ۱۰ شعر ارسال کنند.همچنین محدودیت قالب و موضوع وجود ندارد و علاقه‌مندان در صورت ارسال قالب‌های کوتاه شعری مانند رباعی باید به تعداد دو برابر یعنی ۲۰ شعر ارسال کنند.

طبق فراخوان اعلام شده، تنها بخشی از شرکت‌کنندگان در فراخوان که در داوری برگزیده شوند به عضویت دوره در خواهند آمد. داوری دو مرحله‌ای است؛ پس از داوری اشعار، با برگزیدگان مرحله اول تماس گرفته خواهد شد و مرحله دوم به صورت مصاحبه تلفنی(پرسش‌هایی درباره سواد ادبی، سوابق ادبی و …) خواهد بود.

 علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام به صفحۀ مربوط در سایت شهرستان ادب اینجا  مراجعه کنند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *