اجلاس سراسری نماز با موضوع «نماز و مدرسه» فراخوان داد+تیزر

به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس، ستاد اقامه نماز با تأکید بر سخنان رهبر انقلاب مبنی بر اینکه «مدارس را مزین کنید به نمازخوانی نوجوانان؛ این برترین تضمین برای سلامتی آینده‌ جامعه است» فراخوان بیست و‌هشتمین اجلاس سراسری نماز را با موضوع «نماز و مدرسه» منتشر کرد.

فراخوان بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز با عنوان «نماز و مدرسه» شامل موضوعاتی نظیر شیوه‌های دعوت دانش آموزان به نماز، نقش مدیران و معلمان در دعوت به نماز، نقش اولیاء در رونق نماز مدارس، راهکارهای حضور فعال روحانیون در نماز مدارس، چگونگی پیوند مدرسه با مسجد، راهکارهای رونق نماز مدارس و چگونگی نقش دانش‌آموزان در رونق نماز مدارس است.

 

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در قالب‌های ایده‌ها و تجربیات موفق، علمی و پژوهشی (کتاب و مقاله)، آثار ادبی و هنری (شعر، رمان، قصه، خاطره و سرود، فیلم‌نامه، نمایشنامه، فیلم‌کوتاه، مستند و پویانمایی، موشن‌گرافی،  طرح‌های گرافیگی (عکس، خط، پوستر، اینفوگرافی و تابلو مقاله) ارائه کنند.

مهلت شرکت در این فراخوان تا ۱۵ آبان ماه سال جاری است و ثبت‌نام و ارسال آثار از ۱۵ تیرماه آغاز شده و علاقه‌مندان از طریق سایت ستاد اقامه نماز یا صندوق پستی: ۱۴۱۷۷۴۳۱۸۱ می‌توانند اقدام کنند.

 

 

همچنین زمان اعلام نتایج نیز ۳۰ آبان ماه خواهد بود و به ۱۲۸ نفر برگزیده فراخوان هدایایی اهدا می‌شود. همچنین به کلیه شرکت‌کنندگان گواهی حضور در فراخوان اعطاء خواهد شد.

علاقه‌مندان برای اطلاعات بیش‌تر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز: www.ejlas28.namaz.ir، سایت قنوت: www.qunoot.net، کانال در پیام‌رسان سروش: https://sapp.ir/ejlas28 و کانال در پیام‌رسان بله: http://ble.im/ejlas28 اقدام کنند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *