آموزش فرهنگ ترافیک و ایمنی در اسلام‌آباد غرب برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، کلاس آموزش فرهنگ ترافیک و ایمنی پیش از ظهر امروز با هدف کاهش حوادث رانندگی، به همت کمیته امداد امام خمینی (ره) کانون فرهنگی تربیتی شهید صادقی اسلام‌آباد غرب در کانون فرهنگی این اداره برگزار شد.

 این کلاس با استقبال و اشتیاق دانش‌آموزان کانون فرهنگی تربیتی کمیته امداد(شهید صادقی) در دوره‌های ابتدایی، متوسطه اول و دوم مددجویان زیر پوشش برگزار شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اسلام‌آباد غرب در این کلاس؛ هوشیاری و تمرکز هنگام رانندگی، سرعت مناسب و مطمئن، سلامتی کامل جسمی و روحی راننده، سالم بودن سیستم ایمنی خودرو، کمربند ایمنی و استفاده نکردن از موبایل حین رانندگی، پرهیز از هر فعالیتی دیگر در هنگام رانندگی را متذکر شد.

جهانروز بیان کرد: با توجه به لزوم نهادینه کردن رفتارهای ترافیکی و اصلاح رفتار مخاطره‌آمیز که می‌تواند از بروز حوادث دلخراش رانندگی جلوگیری کند، کلاس آموزشی فرهنگ ترافیک بسیار مفید است.

وی هدف از این آموزش‌ها را آگاه‌سازی، آشنایی کودکان با قوانین، مقررات و تعامل صحیح با ماموران راهنمایی و رانندگی عنوان کرد.

جهانروز خاطرنشان کرد: در پایان این دوره آموزشی مسابقه‌ای نیز بین کودکان شرکت کننده برگزار و به آنان هدایایی به‌عنوان یادبود اعطا شد.

گفتنی است، در این جلسه از دانش‌آموزان کانون فرهنگی تربیتی کمیته امداد شهید صادقی به عنوان همیاران پلیس یاد شد.

انتهای پیام/پ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *