عضو کمیسیون اجتماعی مجلس: نیازمند مدیران تحول‌گرا در کشور هستیم

رسول خضری عضو کمیسیون اجتماعی مجلس  شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به تغییر و تحول در راس کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) گفت: آقای فتاح که سابقه وزارت در جمهوری اسلامی دارد ریاست بسیار خوب و پرثمری در کمیته امداد داشته است و قطع به یقین وی در بنیاد مستضعفان منشا اثرات خیری خواهد بود. 

وی افزود: حضور ارزشمند آقای فتاح را در کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) را نمی‌توان نادیده گرفت چرا که وی با پیگیری و فعالیت‌های شبانه‌روزی مستمری عزیزان مددجوی این کمیته را چند برابر کرده و یکی از پایه‌های اصلی این افزایش در برنامه ششم توسعه و راضی کردن دولت به این کار شخص آقای فتاح بوده است. 

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: فتاح در هر جایی که مدیریت داشته است منشا اثرات فراوانی بوده است و در انتظار آن هستیم که فعالیت‌های شبانه‌روزی آقای فتاح و مدیریت جهادی وی را بالاتر از راس بنیاد مستضعفان مشاهده کنیم چرا که وی در هر جایی که حضور داشته نتایج بسیار فراوانی را برای جامعه داشته است؛ لذا باید او را فراتر از یک وزیر تصور کرد. 

وی گفت: آقای فتاح یکی سالم‌ترین، صادق‌ترین و فعال‌ترین افرادی بوده است که در راس مدیریت وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و نهادها حضور داشته است و باید کشور از خدمات وی استفاده بیشتری کند. 

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *