کمال سلامی: ورزش مرا از سکته قلبی نجات داد

کمال سلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در تبریز گفت: به دلیل احساس ناراحتی در قفسه سینه به پزشک قلب مراجعه و بعد از انداختن عکس رنگی، زمان جوابدهی را یک روز بعد اعلام می‌کنند.

وی گفت: تازه به خانه رسیده بودم که از بیمارستان زنگ زدند و گفتند سریعا به محل عکسبرداری مراجعه کنم. بعد از رویت عکس رنگی توسط متخصص قلب به صورت اورژانسی در بیمارستان بستری شده و مورد عمل جراحی قلب(باز) قرار گرفتم.

وی گفت: وضعیت من به شدتی بحرانی بوده و در آستانه سکته قلبی بودم که هنگام پذیرش از من پرسیدند چطوری به بیمارستان آمدم و من گفتم که با پای خودم و حتی در مسیر پله‌ها‌ را نیز طی کردم که مورد تعجب واقع شده بود.

سلامی گفت: در حال حاضر وضعیتم رو به بهبود است و فکر کنم امروز از بخش ویژه بیمارستان به بخش بستری منتقل شوم و همین جای از پزشکان و کادر بیمارستان نهایت تشکر را دارم.

وی گفت: آنچه سبب شد که از خطر سکته قلبی رهایی یابیم بی‌شک ورزش بوده و تاثیرات ورزش بود که توانستم مقاومت نمایم و از همه جوانان، افراد میانسال و مسن می‌خواهم ورزش را سرلوحه فعالیت‌های روزانه خود قرار دهند و خطر سکته قلبی همیشه در کمین افراد بوده و حداقل روزانه نیم ساعت به ورزش و پیاده‌روی اختصاص دهند.

کمال سلامی بازیکن سابق تیم‌های تاج تبریز، صنعت نفت تبریز، آذرآب و ماشین‌سازی بوده و سابقه مربیگری در تیم‌های ماشین‌سازی و دبیری را هم داشته است.

انتهای پیام/۲۰/۶۰۰۱۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *